به هیچ عنوان. هنگام رزرو یا پس از تائید، مبلغ پرداختی شما هرگز تغییر نخواهد کرد. اگر قیمتی عوض شود، معمولاً به خاطر تخفیف است؛ در این مواقع قیمت قدیمی در کنار قیمت جدید قابل رویت خواهد بود. قیمت هتلها معمولاً تا پایان سال ثابت می ماند، اما تخفیفهایی که ما اعمال می‌کنیم ممکن است در بازه های زمانی مختلف تغییر کند.

با رزرو شدن هر هتل، پین تا پین از هتل مربوطه کمیسیون می‌گیرد. با افزایش تعداد رزروها مبلغ این پورسانت بالا می‌رود، که میتوان از محل سود عایده تخفیفی برای مسافران در نظر گرفت. همچنین هتلهای بعضی از شهرهای پر مسافر به صورت تضمینی پیش خرید می‎شوند، پس قیمت این هتلها هم پایینتر خواهد بود.

با رزرو شدن هر هتل، پین تا پین از هتل مربوطه کمیسیون میگیرد. با افزایش تعداد رزروها مبلغ این پورسانت بالا میرود، که میتوان از محل سود عایده تخفیفی برای مسافران در نظر گرفت. همچنین هتلهای بعضی از شهرهای پر مسافر به صورت تضمینی پیش خرید میشوند، پس قیمت این هتلها هم پایینتر خواهد بود.

به هیچ عنوان. هنگام رزرو یا پس از تائید، مبلغ پرداختی شما هرگز تغییر نخواهد کرد. اگر قیمتی عوض شود، معمولاً به خاطر تخفیف است؛ در این مواقع قیمت قدیمی در کنار قیمت جدید قابل رویت خواهد بود. قیمت هتلها معمولاً تا پایان سال ثابت می ماند، اما تخفیفهایی که ما اعمال میکنیم ممکن است در بازه های زمانی مختلف تغییر کند.

بله، البته اطلاعات باید دقیق باشد و طبیعتاً باید مشخصات مسافر وارد شود نه اطلاعات فرد رزروکننده.

  • قبل از اینکه فرآیند رزرو شما تمام شود، اتاق توسط شخص دیگری رزرو شده.
  • خرابی در تاسیسات یا مشکل دیگری در هتل پیش آمده و این مشکل به پین تا پین اعلام نشده است.

به هیچ عنوان. هزینه هایی که شما در هتل اضافه بر پول اتاق و رزرو خواهید پرداخت عبارت است از سرویس هایی که هتل به صورت غیر رایگان به مسافران خود عرضه میکند که ممکن است شامل فضاهای تفریحی ورزشی مثل استخر یا خدماتی مانند آرایشگاه یا استفاده از مینی بار یا رستوران یا خشکشویی و ... باشد. هزینه مالیات و عوارض هم قبلاً همراه با هزینه اتاق پرداخت شده است. برای اکثر هتلها هزینه اعلام شده شامل صبحانه هم می شود.

تایید رزرو اتاق هتل بوده و شامل اطلاعاتی مثل نام میهمانان، اطلاعات هتل، نوع اتاق و تاریخ ورود و خروج است. ووچر شامل اطلاعات مالی و قیمت اتاق نیست اما مدرکی دال بر پرداخت کامل هزینه اتاق به شمار میرود. اطلاعات مندرج در ووچر میهمانان باید با اطلاعات مدارک شناسایی مهمانان مطابقت داشته باشد تا در فرآیند رزرو مشکلی به وجود نیاید. همراه داشتن ووچر هنگام ورود به هتل الزامی نیست اما بهتر است برای اطمینان، پرینت ووچر را همراه داشته باشید.

بعد از انجام رزرو، همراه ایمیل تایید یک شماره مخصوص مشاوره پشتیبانی هم هست. از طریق این شماره میتوانید در بیست و چهار ساعت هفت روز هفته، در طول سفر از مشاوره و راهنمایی کارشناسان پین تا پین استفاده کنید.

هنگام ورود به هتلهای داخلی داشتن کارت ملی یا شناسنامه الزامی است. بعضی هتلها کارت شناسایی معتبر مثل گواهینامه یا کارت پایان خدمت نظام وظیفه هم قبول میکنند. اتباع خارجی لازم است هنگام ورود به هتل، گذرنامه به همراه داشته باشند. بطور معمول برای ورود به هتل نیازی به ارائه ووچر رزرو نیست. اما بد نیست برای اطمینان، پرینت ووچر را همراه داشته باشید.

بله. تغییر در رزرو انجام شده امکان پذیر است؛ اما ممکن است در مواردی از سمت هتل مشمول جریمه شود. در صورت تمایل به تغییر در رزرو، با واحد پشتیبانی ما تماس بگیرید تا مورد را با هتل بررسی کنند.

در این مورد هر هتل قوانین خاص خود را دارد که بسته به فصلی که رزرو در آن انجام شده قابل تغییر است. در صورتی که امکان بازگشت پول وجود داشته باشد، مبلغ از هتل به پین تا پین برگردانده شده و سپس به مسافر پرداخت می شود.

قوانین کنسلی هر هتل با هتل دیگر متفاوت است و پین تا پین هیچ نقشی در تعیین این قوانین ندارد. در صورتی که مایل به کنسل کردن رزرو باشید، شرایط کنسلی هتل مورد نظر از جانب همکاران ما به اطلاع شما خواهد رسید.

جریمه کنسلی مبلغی است که در صورت لغو رزرو باید به هتل پرداخت شود. این مبلغ بسته به هتل و تاریخ انجام رزرو متفاوت خواهد بود. برای اطلاع دقیق از جریمه کنسلی هر هتل، با واحد پشتیبانی ما تماس بگیرید.

برای لغو رزرو کافیست به حساب کاربری خود در سایت وارد شده و در بخش رزروهای من، رزرو مورد نظر را پیدا کرده و لغو کنید. به محض اینکه درخواست شما دریافت شود، همکاران ما از طریق ایمیل شرایط کنسلی و جریمه لغو رزرو را برای شما ارسال می کنند. در صورت تایید شما، لغو رزرو انجام می شود. مبلغ پرداخت شده از جانب شما، با کسر جریمه حداکثر بعد از هفت روز کاری به حسابتان باز خواهد گشت.

بلیت پرواز در پین تا پین به صورت آنلاین صادر می شود. به این صورت که به محض نهایی شدن پرداخت، نام مسافر در لیست شرکت هواپیمایی قرار می گیرد. بلیت الکترونیکی از طریق ایمیل و پیامک برای مسافر ارسال خواهد شد. با این حال برای دریافت کارت پرواز در فرودگاه، همراه داشتن کارت ملی کافی بوده و نیازی به ارائه پرینت بلیت نیست.

بله، در هر ساعتی از شبانه روز می توانید از طریق پین تا پین بلیت خریداری کنید. پشتیبانی آنلاین و تلفنی ما در 24 ساعت شبانه روز و حتی در روزهای تعطیل پاسخگوی شما هستند.

به محض خرید آنلاین بلیت می توانید از طریق دفاتر مرکزی و فرودگاهی شرکت هواپیمایی برگزار کننده (نه آژانس های مسافرتی) تاییدیه رزرو پروازهای سیستمی را بررسی کنید. اما در پروازهای چارتری، نام مسافران تا دو ساعت قبل از پرواز برای شرکت هواپیمایی ارسال می شود و دریافت تاییدیه امکان پذیر نیست.

هر شرکت هواپیمایی، سهمیه خاصی را برای فروش اینترنتی و سهمیه دیگری برای آژانس های مسافرتی دارد. این دو سهمیه از یکدیگر تفکیک شده و یکسان نیستند.

پروازهایی هستند که طبق برنامه ای منظم و در دوره های طولانی مدت توسط شرکت های هواپیمایی برگزار می شوند. فروش بلیت این پروازها توسط خود شرکتهای هواپیمایی و هم آژانس های مسافرتی انجام می شود. برخلاف پروازهای چارتری، بلیت پروازهای سیستمی را می توان طبق قوانین سازمان هواپیمایی کشور با پرداخت مبلغ مشخصی جریمه، کنسل کرد. قیمت بلیت این پروازها هم برای افراد بزرگسال، کودک و نوزاد متفاوت است.

گاهی آژانس های مسافرتی بخشی از صندلی های یک پرواز را به مدت مشخص پیش خرید می کنند. به این عمل چارتر کردن گفته می شود. قیمت پروازهای چارتر توسط آژانس چارترکننده تعیین می شود و به همین دلیل بسیار متغیر است. لغو بلیت پرواز چارتر فقط توسط آژانس چارترکننده انجام پذیر است.

کلیه قوانین مربوط به کنسلی را می توانید در بخش "قوانین کنسلی بلیت" در "صفحه قوانین و مقررات" مطالعه کنید.

با توجه به متغیر بودن قیمت پروازهای چارتری، هر مسافر زمان مشخصی برای جستجوی پروازها و نهایی کردن خرید دارد. در مواردی ممکن است در طول این زمان قیمت پرواز تغییر کند.

در پروازهای شرکت هواپیمایی ماهان و کاسپین هزینه کودک برابر 75% هزینه بزرگسال و در سایر شرکت های هواپیمایی معادل 50% نرخ بزرگسال است. اما نرخ کودک در پروازهای چارتری به طور کامل برابر یک نفر بزرگسال محاسبه می شود. هزینه نوزاد در تمام پروازها شامل بیمه، عوارض و مالیت بوده و برابر 10% هزینه بزرگسال قیمت گذاری می شود.