هتل آپارتمان های مشهد دور از حرم کدام هاست؟

اردیبهشت ۲۵, ۱۳۹۶
هتل آپارتمان های مشهد دور از حرم کدام هاست؟

درست است که نزدیکی هتل ها در مشهد به بارگاه امام هشتم شیعیان مزیت بزرگی محسوب می‌شود، ولی هستند مسافرانی که در سفر به مشهد به دنبال هتلی دور از حرم می‌گردند. شلوغی خیابان های منتهی به حرم، گران بودن هتل های نزدیک حرم امام هشتم شیعیان و دنج و آرام بودن هتل های دور از حرم، از دلایلی است که این دسته را مجاب می‌کند که در هتلی دیگر اقامت داشته باشند. ما در این پست دوتا از هتل آپارتمان های مشهد دور از حرم امام رضا(ع) را برایتان نوشته ایم.

  هتل آپارتمان اسپینو- ۳ستاره

هتل آپارتمان اسپینو در خیابان ۱۷ شهریور قرار گرفته و با فاصله ۲۰ دقیقه ای تا حرم امام رضا جزو هتل های دور از حرم محسوب می‌شود. اسپینو، هتل نوسازی است و رستوران، کافی شاپ، تاکسی سرویس، سونا، جکوزی، کافی نت، لاندری از امکاناتش است.

هرشب اقامت در اتاق دوتخته این هتل با تخفیف ۶۵ هطار تومان می‌شود.

آدرس: خیابان هفده شهریور، خیابان عنصری شرقی پلاک ۲۰

هتل آپارتمان سمرقند- ۱ ستاره

هتل آپارتمان سمرقند یکی از هتل آپارتمان های مشهد دور از حرم است.  ۳۰ دقیقه پیاده روی تا حرم و قرار گرفتن آن در خیابان دانشگاه باعث شده برای آن دسته از مسافران که به دنبال هتلی دورتر از حرم می‌گردند، یکی از گزینه ها باشد. آپارتمان‌های هتل آپارتمان سمرقند مجهز به آشپزخانه است که می‌تواند در کم کردن هزینه‌های سفر موثر باشد. گشت درون شهری، تاکسی سرویس ،ترانسفر بدرقه، فروشگاه و غرفه، ترانسفر رایگان فرودگاه و  آسانسور از امکانات هتل آپارتمان سمرقند است.

این مطلب را از دست ندهید:  قیمت مهمانسراهای مشهد در چه حدودی است؟

هزینه اقامت در آپارتمان یک خوابه دوتخته این هتل برای هرشب با تخفیف ۱۴۰ هزار تومان است.

آدرس: خیابان دانشگاه ، دانشگاه ۲۳

دسته بندی مطالب:هتل های مشهد

مطالب مرتبط :

نظری ثبت نشده

ارسال پاسخ