مسافرخانه های مشهد نزدیک حرم کدامند؟

اردیبهشت ۲۴, ۱۳۹۶
هتل اسپینو

مسافرخانه های مشهد نزدیک حرم کدامند؟ مشهد مهم‌ترین قطب گردشگری مذهبی در ایران است و بیشتر کسانی که به این شهر سفر می‌کنند برای زیارت حرم مطهر امام رضا (ع) این شهر را انتخاب کرده‌اند. بنابراین برایشان چندان اهمیتی ندارد که هتلشان امکانات رفاهی یک هتل ۵ستاره را داشته باشد. چیزی که برایی مسافران مشهد اهمیت بیشتری دارد نزدیک بودن به حرم و قیمت مناسب محل اقامتشان است. اگر قصد دارید به مشهد سفر کنید و در اقامتگاهی با قیمت مناسب و نزدیک به حرم اقامت داشته باشید با ما همراه باشید و با ۵ مسافرخانه و هتل آپارتمان نزدیک به حرم آشنا شوید:

هتل آپارتمان قصر نوین:

قصر نوین

این هتل آپارتمان بین خیابان امام رضای ۹ و ۱۱ ساخته شده است. اگر بخواهید از این هتل آپارتمان پیاده به حرم مطهر امام رضا (ع) بروید کافی‌ است یک ربع پیاده روی کنید. با ماشین هم از هتل آپارتمان قصرنوین تا حرم فقط ۱۰ دقیقه راه است. قیمت بسیار مناسب این هتل آپارتمان، فاصله کمی که تا حرم دارد و  امکانات رفاهی‌اش این هتل آپارتمان را به هتل آپارتمان محبوبی میان مسافران مشهد تبدیل کرده است.

هتل آپارتمان قصر شمس:

یکی از هتل آپارتمان های نوساز شهر مشهد هتل آپارتمان قصر شمس است. این هتل در سال  ۹۴ افتتاح شده و فاصله کمی تا حرم مطهر امام رضا (ع) دارد. یکی دیگر از نکات مثبت دسترسی هتل آپارتمان شمس نزدیک‌بودن به بازار رضاست. با چند دقیقه پیاده‌روی از این هتل به بازار رضا خواهید رسید و می‌‌توانید سوغات و وسایل مورد نیازتان را از این بازار تهیه کنید. این هتل آپارتمان علاوه بر دسترسی خوبی که دارد، امکانات رفاهی مناسبی در اختیار مهمانانش قرار می‌دهد و نوساز بودن ساختمان هتل باعث شده است که بسیاری از کسانی که قصد سفر به مشهد را دارند، این هتل آپارتمان را برای اقامتشان انتخاب کنند.

این مطلب را از دست ندهید:  معرفی چند هتل قیمت مناسب در مشهد

هتل اسپینو:

هتل اسپینو

هتل اسپینو در سال ۹۳ افتتاح شده و نسبت به قیمت مناسبش امکانات رفاهی بسیار خوبی در اختیار مهمانان قرار می‌دهد. برای مثال مهمانانی که برای اقامتشان در مشهد این هتل را انتخاب می‌کنند می‌توانند از سونا و جکوزی، اینترنت، تاکسی سرویس و سایر امکانات هتل استفاده کنند. هتل اسپینو فاصله چندانی با حرم مطهر امام رضا (ع) ندارد و با ماشین ۱۰ دقیقه‌ای می‌توانید به حرم برسید.

هتل آپارتمان گلاره:

هتل آپارتمان گلاره به خاطر فاصله بسیار کمی که تا حرم دارد یکی از محبوب‌ترین هتل آپارتمان‌های مشهد است.  از  این هتل‌آپارتمان با حدود ۱۰ دقیقه پیاده‌روی به حرم خواهید رسید. این هتل آپارتمان در خیابان امام رضا ۲ ساخته شده است. از آنجایی که مسافران مشهد بیشتر در هتل‌ها و مهمان‌سراهای خیابان امام رضا اقامت دارند، در این خیابان کافه و رستوران‌های زیادی ساخته شده است و اگر دوست داشته باشید به جز غذای هتل غذای رستوران‌های دیگر را هم تجربه کنید کافی است به این خیابان بروید تا گزینه‌های زیادی برای صرف غذا داشته باشید. البته هتل آپارتمان گلاره رستورانی دارد که با غذاهای خوشمزه از مهمانانش پذیرایی می‌کند.

هتل آپارتمان هورام:

هورام

هتل آپارتمان هورام انتخاب خوبی برای کسانی است که می‌خواهند در سفرشان در سوییت‌های یک خوابه اقامت داشته باشند و محل اقامتشان فاصله زیادی با حرم مطهر امام رضا (ع) نداشته باشد. از این هتل آپارتمان با ۷ دقیقه رانندگی به حرم خواهید رسید. اگر هم اهل پیاده روی باشید می‌توانید وقت‌های خالی‌تان به پارک میرزاکوچک خان بروید. این پارک تا هتل آپارتمان هورام پیاده فقط ۴ دقیقه فاصله دارد. امکانات رفاهی خوب و دسترسی مناسب این هتل آپارتمان را به گزینه مناسبی برای اقامت در مشهد تبدیل کرده است.

این مطلب را از دست ندهید:  قیمت مهمانسراهای مشهد در چه حدودی است؟

 

دسته بندی مطالب:هتل های مشهد

مطالب مرتبط :

نظری ثبت نشده

ارسال پاسخ