سرزمین موجهای آبی مشهد به همراه عکس

اردیبهشت ۲, ۱۳۹۶
سرزمین موجهای آبی مشهد به همراه عکس

زمانی بود که مشهد تنها جنبه زیارتی داشت، ولی با گسترده تر شدن شهر و امکاناتش، بعد تفریحی شهر نیز در کنار بعد زیارتی اش پر رنگ شده. حالا مشهد پر از پارک‌های آبی و موزه‌هایی است که سفر به مشهد را به پکیج کاملی تبدیل می‌کند. یکی از هیجان انگیزترین پارک های آبی مشهد نیز، سرزمین موج های موجهای آبی مشهد است. ما در اینجا اطلاعات مورد نیاز درباره سرزمین موجهای آبی مشهد را به همراه عکس نوشته‌ایم.

سرزمین موج‌ های آبی مشهد، به دلیل تنوع بالای سرسره‌هایش یکی از محبوب‌ترین‌هاست. اگر دلتان سرسره های آهسته بخواهد، یا عاشق سرعت باشید، اگر دلتان ارتفاع زیاد بخواهد تا جایی که از ارتفاع سیصد متری سر بخورید، رود خانه خروشان دوست داشته باشید، جکوزی سرد و گرم، حمام ترکی یا دلتان چاله فضایی بخواهد، سرزمین موج های آبی می‌تواند جوابگوی نیازهایتان باشد. فقط همینها هم نیست. سرزمین موجهای آبی مشهد در سال ۱۳۸۶ افتتاح شده و حالا به مجموعه ای تبدیل شده که مثل یک شهر است.  تجربه تیوب سواری روی موج ها، سقوط آزاد، سرسره تورنادو که می‌توان به صورت گروهی بر آن سوار شد، آدرنالین خون هر آدمی را بالا می‌برد.

ساعت کار: در تابستان ۹ الی ۲۴ و در فصل های دیگر سال تا ساعت ۲۱ است.

در ماه رمضان ساعت های مجموعه متفاوت است.

دسترسی: اگر ماشین در اختیار ندارید، می‌توانید با مترو مشهد به ایستگاه پارک ملت بروید و با ون یا اتوبوس های قاسم آباد به مجموعه برسید.

روزهای بانوان: شنبه، دوشنبه، چهارشنبه

روزهای آقایان: یکشنیه، سه شنبه، پنجشنبه و جمعه

این مطلب را از دست ندهید:  زیباترین جاذبه های گردشگری دورود لرستان کدام هاست؟

قیمت: بزرگسال تمام وقت از ساعت ۹ تا ۲۱ بدون محدودیت زمانی ۱۲،۰۰۰ تومان

خردسال (قد بین ۱۰۰ الی ۱۲۰ سانتی متر) بدون محدودیت زمانی ۱۰،۰۰۰ تومان

آدرس: قاسم آباد – بلوار اندیشه – نبش اندیشه ۸۳

دسته بندی مطالب:جاذبه های گردشگری ایران

مطالب مرتبط :

نظری ثبت نشده

ارسال پاسخ