رستوران‌های خوب لاهیجان؛ تجربه غذاهای گیلانی در شهر سرسبز شمالی

مرداد ۲۳, ۱۳۹۶
رستوران‌های خوب لاهیجان؛ تجربه غذاهای گیلانی در شهر سرسبز شمالی

نمی‌شود به شهرهای گیلان سفر کرد و تجربه غذاهای بی‌نظیر این استان را از دست داد. مخلفات خوشمزه‌ای مثل گل‌سیر و سیرترشی و دلار و ماست‌های محلی هم که این سفره‌های خوش آب‌ورنگ را کامل می‌کند. اگر شما هم گذرتان به لاهیجان افتاد و خواستید در یکی از رستوران‌های این شهر غذا بخورید با ما همراه باشید و با چندتا از بهترین رستوران‌های  لاهیجان  آشنا شوید:

رستوران زیبا لاهیجان:

رستوران زیبا

اگر فضاهای قدیمی و نوستالوژیک را دوست دارید، در سفرتان به لاهیجان به این رستوران سر بزنید. در رستوران زیبا می‌توانید عکس‌های قدیمی‌ای از مدیر رستوران و لاهیجان قدیم را هم ببینید. محیط رستوران زیبا با وسایل حصیری و عروسک‌هایی با لباس‌های محلی گیلکی دکور شده و حس‌وحال خوبی دارد.

ماهی قزل‌آلا، کباب‌ ترش و جوجه ترش محبوب‌ترین غذاهای این رستوران هستند. در کنار سفارشتان خیار و دلار و ماست و سیرترشی را هم فراموش نکنید تا تجربه خوبی از یک سفره اصیل گیلانی داشته باشید.

آدرس: گیلان، لاهیجان، بلوار امام رضا، روبه‌روی استخر لاهیجان

رستوران سنتی مهتاب:

رستوران-مهتاب

رستوران سنتی مهتاب را بهترین رستوران لاهیجان می‌دانند. رستوران مهتاب هم فضای قشنگ و سنتی‌ای دارد و هم کیفیت غذاهایش انقدر خوب است که اگر یک بار به این رستوران بروید، دفعه بعد باز هم انتخابتان همین رستوران خواهد بود. در ورودی چوبی، پرسنلی که با لباس‌های سنتی ومحلی از شما پذیرایی می‌کنند، حوض آب با ماهی‌های گلی، بوی نان تازه و موسیقی زنده‌ای که گاهی در این رستوران اجرا می‌شود، کافی است که شما را از فضای زندگی روزمره دور کند.

اگر به این رستوران خوب لاهیجان رفتید جوجه ترش یا کباب ترش‌هایش را امتحان کنید. از آنجایی که رستوران مهتاب رستوران محبوبی است  قیمت‌های مناسبی هم دارد بیشتر وقت‌ها شلوغ است، در روزهای تعطیل بهتر است از قبل میزی برای خودتان رزرو کنید تا معطل نشوید.

این مطلب را از دست ندهید:  بهترین رستوران ها و خوردنی‌های جاده چالوس کدام است؟

آدرس : گیلان، لاهیجان، بلوار امام رضا، نبش گلستان ۱۵

رستوران شاندیز لاهیجان:

رستوران-شاندیز-لاهیجان

رستوران شاندیز یکی از رستوران‌های خوب لاهیجان است. در منوی این رستوران جلوی همه غذاها عبارت سرویس کامل دیده می‌شود که شامل زیتون پرورده، ماست، سالاد و نوشیدنی‌ است. با این حساب قیمت‌ غذاهای رستوران شاندیز مناسب است.

اگر به این رستوران رفتید، سرویس چای را در فضای زیبای سفره‌خانه‌اش سفارش دهید و از سرویس کاملش لذت ببرید.

آدرس: گیلان، لاهیجان، بالاتر از میدان انتظام (اول حاجی آباد)

رستوران خان‌سالار لاهیجان:

خان-سالار

رستوران خان سالار هم یکی دیگر از رستوران‌های خوب لاهیجان است که در محیط دنجش می‌توانید غذاهای محلی و کبابی خوبی را بچشید. اگر گذرتان به لاهیجان افتاد و خواستید غذایی به جز کباب ترش و ماهی امتحان کنید در رستوران خان سالار واویشکا سفارش بدهید و غذایی متفاوت را بچشید. خوبی غذاهای برنجی خان سالار این است که عاشقان ته‌دیگ در هر پرس غذا یک ته‌دیگ بزرگ برای خودشان دارند که مجبور نیستند با کسی قسمتش کنند.

آدرس: گیلان، لاهیجان، بلوار امام رضا، نبش گلستان ۲۳ (اندیشه)

دسته بندی مطالب:خوراک سفر

مطالب مرتبط :

۱ نظر

  • پاسخ شراره مرداد ۲۴, ۱۳۹۶ از ۵:۲۷ ق.ظ

    عالی

  • ارسال پاسخ