جاهای دیدنی فومن، شهر مجسمه‌ها

مرداد ۲, ۱۳۹۶
جاذبه های گردشگری شهر فومن

حیف است به گیلان سفر کنید و جاهای دیدنی فومن را از دست بدهید.

فاصله فومن تا دریا هم فقط حدود یک ساعت است و اگر گیلان بدون دریا برایتان معنی ندارد، می‌توانید با کمی رانندگی به بندر انزلی برسید و از ساحل زیبای خزر لذت ببرید.

خیابان‌های فومن پر است از مجسمه و به همین خاطر این شهر به شهر مجسمه‌ها معروف شده است. خیابان‌های زیبای شهر، روستاهای بی‌نظیر اطراف، مکان‌های تاریخی و طبیعت سرسبز از جاذبه‌ های گردشگری فومن هستند که در ادامه معرفی‌شان می‌کنیم:

ادامه مطلب

دسته بندی مطالب:جاذبه های گردشگری ایران

جاذبه های گردشگری رشت؛ شهر باران و شور زندگی (۱)

مرداد ۲, ۱۳۹۶

رشت، یکی از قشنگترین و سرزنده ترین شهرهای ایران است. شهری که وقتی در خیابان ها و کوچه هایش راه می‌روی غرق لذت میشوی و وقتی ترکش میکنی دلت برایش تنگ می‌شود. رشت، با دریا و سرسبزی و باران های بسیار در ذهنمان تداعی می‌شود و وقتی به آن سفر می کنیم دلمان میخواهد بدانیم کجاها باید برویم که بتوانیم زیبایی های بیشتری ببینیم، مثلا بدانیم زندگی مردم بومی چطور است، یعنی همه چیزهایی که دانستن‌شان برای یک مسافر ضروری است. از این رو جاذبه های گردشگری رشت، یعنی جاهایی که نباید از دستشان بدهید را نوشته ایم.

ادامه مطلب

دسته بندی مطالب:جاذبه های گردشگری ایران

جاذبه های گردشگری رامسر برای سفری هیجان‌انگیز

مرداد ۱, ۱۳۹۶
هتل بام رامسر در مجموعه بام سبز به خودی خود از جاهای دیدنی رامسر است.

جاذبه‌های گردشگری رامسر از قدیم تا امروز باعث شده است این شهر همیشه یکی از مقاصد مهم گردشگری ایران باشد. این روزها هم مکان‌های تفریحی‌ای در رامسر ساخته شده‌اند که گردشگران بیشتری را به این شهر جذب می‌کند. در اینجا دیدنی‌ های رامسر و مکان های تفریحی این شهر را معرفی می‌کنیم تا اگر قصد سفر به رامسر را دارید بتوانید سفرتان را هیجان‌انگیزتر کنید:

ادامه مطلب

دسته بندی مطالب:جاذبه های گردشگری ایران