برای اطلاع از قیمت مسافرخانه های تهران، این پست را بخوانید

آذر ۱, ۱۳۹۶
قیمت مسافرخانه های تهران

تهران از آن شهرهایی است که خیلی‌ها ممکن است برای انجام کارهای اداری، همراهی بیمار، خریدهای عمده، کارهای دانشگاهی و… مجبور باشند چند روزی به آن سفر کنند. در این شرایط مسافرها ترجیح می‌دهند اقامتی ارزان‌ داشته باشند، اقامت ارزان در مهمانسراها، مسافرخانه‌ها و پانسیون‌ها امکان‌پذیر است. پین تا پین در اینجا اقامتگاه‌های ارزان و قیمت مسافرخانه های تهران را بررسی کرده است:

ادامه مطلب

دسته بندی مطالب:تهران هتل های تهران

بهترین کافه های تبریز کدامند؟

آبان ۳۰, ۱۳۹۶
کافی شاپ های تبریز

کافه گردی چند سالی است که طرفدار زیاد پیدا کرده و این علاقه خودش را در سفرها بیشتر نشان می‌دهد. در خیابان‌های شهر مورد نظر گشته‌اید و به جاهای دیدنی‌اش سر زده‌اید و حالا دلتان میخواهد بروید در جایی بنشینید و خستگی در کنید و کجا بهتر از یک کافه خوب. تبریز هم از آن شهرهایی است که کافه و قهوه‌خانه خوب کم ندارد. برای همین هم ما در اینجا درباره بهترین کافه های تبریز نوشته‌ایم.

ادامه مطلب

دسته بندی مطالب:آذربایجان شرقی

با باغ رستوران های اصفهان آشنا شوید

آبان ۲۹, ۱۳۹۶
باغ رستوران های اصفهان

باغ رستوران ها همیشه به خاطر فضای دلباز و زیبایشان، طرفداران بسیاری دارند. اصفهان در گذشته کوشک‌‌های کوچک و بزرگ فراوانی داشته که این روزها برخی از این کوشک‌ها با تغییر کاربری به باغ رستوران تبدیل شده‌اند.

پین تا پین در اینجا چند تا از باغ رستوران های اصفهان را معرفی کرده است:

ادامه مطلب

دسته بندی مطالب:اصفهان خوراک سفر

اگر دنبال هتل های مرکز شهر تهران هستید، این پست را بخوانید

آبان ۲۷, ۱۳۹۶
هتل های مرکز شهر تهران

تهران، هتل خوب کم ندارد، اما برای بسیاری از مسافران پایتخت هتل های مرکز شهر تهران ایده آل تر است، چون هم به جاهای اداری و دانشگاهی نزدیکند و هم جاهای دیدنی. بیشتر این هتلها نیز از هتل های قیمت مناسب تهران محسوب می‌شوند و امکاناتی متناسب با خدماتشان را به مهمانان ارائه میدهند. ما در اینجا تعدادی از هتل های مرکز شهر را معرفی کرده‌ایم.

ادامه مطلب

دسته بندی مطالب:تهران

معرفی جاهای تفریحی تبریز؛ خوش‌گذرانی در شهر اولین‌ها

آبان ۲۴, ۱۳۹۶
جاهای تفریحی تبریز

تبریز از مهم‌ترین کلا‌ن‌شهرهای ایران است. این شهر با بیش از یک‌میلیون‌و‌پانصد نفر، ششمین شهر پرجمعیت ایران به حساب می‌آید. چنین شهری با این جمعیت نباید از نظر امکانات تفریحی چیزی کم داشته باشد. پین‌ تا پین در اینجا چند تا از بهترین جاهای تفریحی تبریز را معرفی کرده است:

ادامه مطلب

دسته بندی مطالب:آذربایجان شرقی جاذبه های گردشگری ایران

رستورانهای خوب تهران با قیمت مناسب کدامند؟

آبان ۲۳, ۱۳۹۶
رستورانهای تهران با قیمت مناسب

دلمان میخواهد بعضی وقت‌ها با خانواده یا با دوستانمان بیرون غذا بخوریم، جایی که هم فضایش خوب باشد و هم غذایش، ولی در عین حال قیمت‌هایش هم جوری نباشد که به جیب‌مان فشار زیادی بیاید. در تهران، رستوران‌های بسیاری هست که هزینه غذا خوردن در آنها گران نیست  و به خاطر کیفیت خوب غذاهایشان، آدم گاهی تا سالها مشتری‌‌شان می‌شود. از این رو در این نوشته تعدادی از رستورانهای تهران با قیمت مناسب را معرفی کرده‌ایم.

ادامه مطلب

دسته بندی مطالب:تهران خوراک سفر