بهترین رستوران ها برای افطاری در تهران

خرداد ۶, ۱۳۹۶

در ماه رمضان حال و هوای شهر عوض می‌شود و به دلیل بسته بودن رستوران‌ها در طی روز ، اگر دلتان بخواهد رستوران و کافه بروید باید آن را به زمان افطار موکول کنید. اما حتی اگر اهل روزه گرفتن نباشید خوردن افطاری یکی از لذت های این ماه است و نشستن پای سفره یا میزی که آش، حلیم، سبزی، خرما و زولبیا هم در آن هست صفای دیگری دارد. اگر دلتان بخواهد افطار را در بیرون از خانه بخورید، ما چندتا از بهترین رستوران ها برای خوردن افطاری در تهران را برایتان نوشته‌ایم.

ادامه مطلب

دسته بندی مطالب:خوراک سفر

هتل های ارزان قیمت در شیراز کدامند؟

خرداد ۶, ۱۳۹۶
هتل نیایش شیراز

هتل های ارزان قیمت در شیراز کدامند؟ شیراز یکی از دیدنی‌ترین شهرهای ایران است و تقریبا همه ایرانی‌ها دوست دارند دست‌کم یک بار به این شهر زیبا سفر کنند. هزینه اقامت، علاوه بر هزینه حمل‌ونقل از مهم‌ترین هزینه‌ها در سفر است که بعضی افراد ترجیح می‌دهند تا جای ممکن این هزینه‌ را پایین‌تر بیاورند تا بتوانند بیشتر تفریح کنند. در اینجا نگاهی داریم به هتل های ارزان قیمت در شیراز:

ادامه مطلب

دسته بندی مطالب:هتل های شیراز

معرفی هتل های خیابان ولیعصر تهران

خرداد ۲, ۱۳۹۶

هتل‌های خیابان ولیعصر تهران از محبوب‌ترین هتل‌های شهر هستند. این خیابان بلند‌ترین خیابان درختکاری شده تهران و خاورمیانه است. چه برای تفریح و چه برای سفرهای کاری یا انجام امور اداری به تهران سفر کنید هتل‌های خیابان ولیعصر انتخاب ایدئالی برایتان خواهد بود، چون این خیابان علاوه بر زیبایی‌اش به نقاط مختلف شهر دسترسی بسیار خوبی دارد. در اینجا چند هتل را در مناطق مختلف خیابان ولیعصر معرفی می‌کنیم:

ادامه مطلب

دسته بندی مطالب:هتل های تهران