بهترین رستوران های اردبیل و سرعین کجاست؟

تیر ۴, ۱۳۹۶

بهترین رستوران های اردبیل کجاست؟ شهری که آش دوغش بسیار معروف است و کباب‌های لذیذی را هم می‌توان آنجا خورد. اردبیل شهر چلوکبابی‌ها است و هنوز که هنوز است نان داغ، کباب داغ طرفداران زیادی در اینجا دارد چون عجله‌ای برای بازشدن فست فودی ها یکی بعد از دیگری هنوز نیست.

ما برای شمایی که به اردبیل سفر میکنید و دنبال رستوران مناسبی میگردید که هم غذاهایش خوشمزه باشد و هم قیمت‌هایش مناسب، چند پیشنهاد داریم.

ادامه مطلب

دسته بندی مطالب:خوراک سفر

جاهای دیدنی کرمانشاه که حتما باید رفت

تیر ۳, ۱۳۹۶

یکی از قشنگترین و تاریخی‌ترین شهرهای ایران کرمانشاه است. شهری که هفدهمین شهر بزرگ ایران محسوب می‌شود و یکی از پرجاذبه‌ترین‌ها. کرمانشاه ۴ هزار جاذبه تاریخی دارد و همین کافی است برای سفر به این استان غربی کشور. در این پست به دلیل کثرت جاهای دیدنی کرمانشاه، مهمترین جاهای دیدنی این شهر را نوشته‌ایم، جاهایی که حتما باید دید.

ادامه مطلب

دسته بندی مطالب:جاذبه های گردشگری ایران

جاهای دیدنی همدان؛ معرفی روستاهای گردشگری این استان

خرداد ۳۱, ۱۳۹۶
روستاهای همدان

جاهای دیدنی همدان کم نیستند، اما همدان از آن استان‌هایی است که خیلی از جاذبه‌های گردشگری‌اش از دید از گردشگران دور مانده است. بیشتر مردم از همدان فقط آرامگاه‌های ابن‌سینا و باباطاهر و غارعلیصدر را می‌شناسند، اما روستاهای منحصربه‌فردش با طبیعت زیبا و آب‌وهوای خوبش برای سفرهای تابستانی انتخاب خیلی جذابی است. در اینجا چند روستای جذاب همدان را معرفی می‌کنیم که بیشترشان به خاطر طبیعت منطقه معماری‌ای سنگی و متفاوت دارند:

ادامه مطلب

دسته بندی مطالب:جاذبه های گردشگری ایران