هتل های ارزان مشهد کدام هاست؟

دی ۲۹, ۱۳۹۵

مشهد به دلیل موقعیت خاصی که دارد، بیشترین تعداد هتل‌ را در بین شهرهای ایران دارد. اما بیشتر آنهایی که برای زیارت به مشهد می‌روند، به دنبال سفری ارزان و راحتند. دلتان می‌خواهد چند روزی را در جوار ملکوتی حرم امام رضا(ع) باشید و سفر نیز چندان گران تمام نشود. ما در اینجا هتل های ارزان مشهد را که می‌توان اقامت راحتی در آنها داشت،لیست کرده‌ایم. هتل هایی که نزدیک حرم هستند و هزینه ماندن در آنها چندان گران نیست. با کلیلک بر روی نام هر یک از هتل‌ها می‌توانید امکانات آنها را ببینید.

قیمت های نوشته شده بدون تخفیف هستند، چراکه تخفیف هتل‌ها در فصول مختلف متفاوت است.

ادامه مطلب

دسته بندی مطالب:هتل های مشهد هتلهای ایران

بهترین رستوران های قشم کدام است؟

دی ۲۸, ۱۳۹۵

قشم را به غذاهای تندش می‌شناسند، غذاهایی که خاص این منطقه است و بعضی‌هایش از تندی زیاد اشکت را درمی‌آورد. غذاهای قشم پر از ادویه است و خوردن غذاهای دریایی در اینجا معنا پیدا می‌کند. دریا همان بغل است، میگو و ماهی و کوسه را از دریا می‌گیرند و با آن غذاهایی درست می‌کنند که ویژگی اش ادویه خاص آن است و مانندش را در شهر دیگری نمی‌توان خورد. غذاهای دریایی اینجا جزوی از جاذبه سفرند، اما بهترین نوع این غذا را در کجای قشم می‌توان خورد و بهترین رستوران های قشم کجاست؟

ادامه مطلب

دسته بندی مطالب:خوراک سفر هتل های قشم

قیمت اقامت در هتل های کیش چقدر است؟

دی ۲۵, ۱۳۹۵

آدم وقتی کیش می‌رود، جزیره سواحل بی پایان و زیبایی ها باید فکر همه جا را بکند، چون معمولا هزینه سفر به کیش متفاوت از سفر به شهرهای دیگر درمی‌آید و اگر فکر مسائلی مثل قیمت هتل را نکرده باشی، ممکن است در جزیره تفاوت ها غافلگیر شوی. یکی از سوالات اساسی در هر سفری و از جمله سفر به کیش، قیمت هتل های کیش است. اینکه اگر در هتلی لوکس بخواهی بمانی چند درمی‌آید و اگر بخواهی سفری اقتصادی داشته باشی، چقدر آب می‌خورد.

ادامه مطلب

دسته بندی مطالب:هتل های کیش هتلهای ایران