خصوصیات همسفر خوب چیست؟

اردیبهشت ۶, ۱۳۹۶
همسفر خوب کیست

چرا نباید با بعضی از دوستانتان سفر کنید

خصوصیات همسفر خوب چیست؟ این سوالی است که قبل از سفر یا بعد از سفرهای ناخوشایند برایمان پیش می‌آید. انتخاب همسفر خوب از انتخاب مقصد سفر، وسیله سفر، محل اقامت و خلاصه همه اجزا و مراحل سفر مهم‌تر است. انتخاب اشتباه همسفر می‌تواند سفری را که می‌توانست بهترین سفر عمرتان باشد، به خاطره‌ای تبدیل کند که بعدها از آن سفر به عنوان یک فاجعه نام ببرید. هر سفری مناسب تیپ شخصیتی خاصی است. برخی دوست دارند در هتل‌های لوکس اقامت کنند و برخی کمپ‌زدن را ترجیح می‌دهند. برخی عاشق سفرهای ماجراجویانه هستند و گروهی از سفرهای آرام خوششان می‌آید. باید همسفرتان را مطابق با نوع سفری که خواهید رفت انتخاب کنید، اما بعضی ویژگی‌ها هستند که افراد را تبدیل به همسفری می‌کنند که می‌تواند هر نوع سفری را به بدترین سفر عمرتان تبدیل کند:

ادامه مطلب

دسته بندی مطالب:مهارتهای سفر

بهترین جاهای دیدنی گیلان با عکس(۱)

اردیبهشت ۴, ۱۳۹۶

خیلی‌ها فکر می‌کنند، دیدنی‌های گیلان تنها به دریا و جنگل‌های سرسبزش محدود می‌شود، اما واقعیت این است که هرجای گیلان را که نگاه کنید، قشنگی‌هایش درگیرتان می‌کند. از ارتفاعاتی که تا چشم کار می‌کند ابر است، بگیر تا زمین سبزی که با آسمان درهم آمیخته. ما در این پست بهترین جاهای دیدنی گیلان را با عکس برایتان نوشته‌ایم.

ادامه مطلب

دسته بندی مطالب:جاذبه های گردشگری ایران

۴ پیشنهاد برای خوردن بهترین صبحانه در اصفهان

اردیبهشت ۴, ۱۳۹۶

آدم همیشه دنبال بهترین‌هاست و دلش می‌خواهد بین این همه چیز معمولی در این دنیا، بهترین‌ها را هم تجربه کند. وقتی پای سفر و خورد و خوراک هم وسط می‌آید دنبال بهترین‌ها بودن بیشتر خودش را نشان می‌دهد. مخصوصا اگر بحث سفر به شهر کافه‌ها و رستوران‌ها، یعنی اصفهان در میان باشد. یکی از وعده‌هایی هم که بسیار سوال برانگیز است صبحانه است. اینکه در شهری مثل اصفهان بهترین صبحانه را باید کجا بخوریم؟ با ما همراه باشید.

ادامه مطلب

دسته بندی مطالب:خوراک سفر