یادآوری ۵ وسیله جانبی موبایل برای سفر

اسفند ۴, ۱۳۹۵

این‌روزها سبک زندگی ما به سمتی رفته است که اگر چند ساعت به ابزارهای تکنولوژی دسترسی نداشته باشیم، دست‌وپایمان را گم می‌کنیم. البته این مسئله لزوما نکته‌ی منفی‌ای نیست؛ کافی‌ است همیشه آماده باشیم تا با کمک ابزارهای جدید بتوانیم سرعت و دقت عملکردمان را در کارهای روزانه بالاتر ببریم. سفررفتن هم از این قاعده مستثنی نیست و نیاز به تکنولوژی در سفر هم احساس می‌شود. در اینجا ۵ ابزار جانبی تلفن همراه را یادآوری می‌کنیم که همراه داشتنشان به شما کمک می‌کند سفر بهتری داشته باشید.

ادامه مطلب

دسته بندی مطالب:چک لیست سفر

نوروز را در اصفهان چه طور بگذرانیم؟

اسفند ۳, ۱۳۹۵

هرچند که برخی معتقدند سفر به اصفهان در عید دیوانگی است و جای سوزن انداختن در شهر نیست ولی وقتی آدم دلش بخواهد جایی برود دیگر به این چیزها کار ندارد. اصفهان یکی از اصلی ترین مقاصد سفر در نوروز است. هم خوش آب و هواست، هم دیدنی‌های زیادی را در خودش جای داده و هم حال و هوای عیدش هم مثل بقیه سال دیدنی است. اما در عید باید در اصفهان چه کار کنیم و کجاها را از نظر بگذرانیم؟ ما در این پست قصد داریم جاهای خاص تری را برای رفتن معرفی کنیم.

ادامه مطلب

دسته بندی مطالب:جاذبه های گردشگری ایران هتل های اصفهان

بهترین رستوران ها و خوردنی‌های جاده چالوس کدام است؟

اسفند ۱, ۱۳۹۵

 نمی‌شود عزم سفر به شمال کنی و یاد جاده چالوس نیفتی، جاده چالوس با پیچ و خم های بسیار و آب و هوای خوشش، جاده‌ای که خاطره ساز است و مشتاقان زیادی دارد، رستوران های زیادی را در خودش جای داده، رستوران هایی که حتی اگر نخواهی شمال بروی بعضی وقتها دلت می‌خواهد سری به آنها بزنی. ما در این پست چندتا از بهترین رستوران های جاده چالوس را معرفی می‌کنیم.

ادامه مطلب

دسته بندی مطالب:خوراک سفر